Glamour

Irini Qirjako tronditet nga klipi Ana Lleshit dhe sfidon Don Xhonin – #EXPULSrtvora #expuls #iriniqirjako #analleshi #EXPULS – Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë …

source

admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
Latest Posts

Comment here